X
تبلیغات
هک کردن تلگرام، لاین، وایبر ، واتس اپ ، اینستاگرام و... و هک WIFI
شما به کدام یک از بانک های زیر اعتماد بیشتری دارید؟وقتی گذر ما در شبکه های اجتماعی می افتد گاهی اوقات در پیج های مختلف لاین یا کانال ها و روبات های تلگرام و شبکه های اجتماعی دیگر نرم افزارهایی با عناوین هک تلگرام,  هک کردن لاین، پیداکردن شماره اشخاص مختلف در تلگرام و... دیده میشود که برخی افراد سودجو  با ترفندهای خودشان مخاطب را جلب کرده و حتی این گونه نرم افزارها را برای فروش گذاشته و از اين طریق کسب درآمد میکنند.

این تازه آغاز کار آن هاست و کسانی که فریب این گونه برنامه نویسان شده اند با نصب نرم افزار و بدون توجه به دسترسی های آن(مثل گالری, دفترچه تلفن و... )، اطلاعات خود را به راحتی در اختیار برنامه نویسان(برنامه نویسانی که میتوان آن ها را هکر نامید)میدهند.

هک کردن حساب افراد در شبکه های اجتماعی غیر ممکن است. 

معمولاً برای امنیت این گونه نرم افزارها سالانه هزاران دلار هزینه میشود.

پس از بابت هک شدن حساب تلگرام, اینستاگرام, لاین, واتس اپ و...  هیچ گونه هراسی نداشته باشید.

در اين میان حتی نرم افزارهای هک WI-FI نیز به چشم میخورد.

نرم افزارهایی که در فروشگاه Google play با این عنوان وجود دارد تنها شوخی هک وای فای است(WI-FI Hacker prank) و نوعی سرگرمی به شمار میرود. 

در کل شبکه وای فای امنیت لازم را دارد و نیازی نیست که نگران هک شدن وای فای خود باشید.

اگر هم قرار باشد نرم افزاری برای هک وای فای طراحی شود باید برای آن میلیون ها دلار هزینه کرد.:: موضوعات مرتبط : نرم افزارهاي کاربردي اندرويد ،
:: برچسب ها : هک وای فای , هک تلگرام , هک اینستاگرام , هک لاین , هک وایبر , هک واتس اپ , هک line , هک viber , هم Whats app , هک Instagram , هک Telegram , هک WI-FI , نرم افزار هک لاین وایبر واتس اپ تلگرام , نرم افزار هک line viber facebook instagram Telegram Whats app ,
ن : پوريا
ت : سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.